تبلیغات
فروش فیلم های آموزشی پیام نور - فیلمهای آموزشی اصول و روش تحقیق 1 پیام نور

فروش فیلم های آموزشی پیام نور
 
پیام نور برای شما نمونه سوال پیام نور فیلم های آموزشی پیام نور

خرید اینترنتی مجموعه فیلمهای آموزشی اصول و روش تحقیق 1 پیام نورهمانطوری که می دانید، فیلم های آموزشی پیام نور که در شبکه ی آموزش سیما پخش می شود، بهترین منبع کمک آموزشی پیام نور محسوب می شود. لذا دانشجویان محترم دانشگاه پیام نور از امروز می توانند با قیمتی بسیار مناسب از بهترین منبع کمک آموزشی پیام نور در درس اصول و روش تحقیق 1 پیام نور با تدریس استاد دکتر حسن ایروانی و تهیه شده در شبکه آموزش با کیفیت بسیار عالی بهره مند شوند:

عنوان اصلی: مجموعه فیلم های آموزشی اصول و روش تحقیق 1 پیام نور

کیفیت: دی وی دی، بسیار عالی

قیمت: 3500 تومان

برای خرید پستی این محصول، کافی است بر روی دکمه ی “خرید پستی” کلیک کنید، سپس فرم مربوطه را پرکنید. بعد از آن مامور پست محصول را برای شما خواهد آورد و هزینه ی مربوطه را از شما دریافت خواهد کرد.

توضیحات تکمیلی درباره مجموعه فیلمهای آموزشی اصول و روش تحقیق 1 پیام نور

مجموعه فیلم های آموزشی درس اصول و روش تحقیق 1 دانشگاه پیام نور (شامل 7جلسه) توسط استاد دکتر حسن ایروانی و تهیه شده در شبکه آموزش با کیفیت بسیار عالی.

تعدادی از مباحث مطرح شده در مجموعه فیلم های آموزشی درس اصول و روش تحقیق 1 دانشگاه پیام نور:

پژوهش
Scientific Method
The Research Question
Variable

خرید پستی مجموعه فیلمهای آموزشی اصول و روش تحقیق 1 پیام نور

همانطوری که می دانید، فیلم های آموزشی پیام نور که در شبکه ی آموزش سیما پخش می شود، بهترین منبع کمک آموزشی پیام نور محسوب می شود. لذا دانشجویان محترم دانشگاه پیام نور از امروز می توانند با قیمتی بسیار مناسب از بهترین منبع کمک آموزشی پیام نور در درس اصول و روش تحقیق 1 پیام نور با تدریس استاد دکتر حسن ایروانی و تهیه شده در شبکه آموزش با کیفیت بسیار عالی بهره مند شوند:

عنوان اصلی: مجموعه فیلم های آموزشی اصول و روش تحقیق 1 پیام نور

کیفیت: دی وی دی، بسیار عالی

قیمت: 3500 تومان

برای خرید پستی این محصول، کافی است بر روی دکمه ی “خرید پستی” کلیک کنید، سپس فرم مربوطه را پرکنید. بعد از آن مامور پست محصول را برای شما خواهد آورد و هزینه ی مربوطه را از شما دریافت خواهد کرد.ادامه مطلب

طبقه بندی: فیلمهای آموزشی اصول و روش تحقیق 1 پیام نور، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 24 اسفند 1389 توسط رزگل
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ