تبلیغات
فروش فیلم های آموزشی پیام نور - فیلمهای آموزشی زبان انگلیسی عمومی پیام نور

فروش فیلم های آموزشی پیام نور
 
پیام نور برای شما نمونه سوال پیام نور فیلم های آموزشی پیام نور

خرید اینترنتی مجموعه فیلم های آموزشی زبان انگلیسی عمومی  پیام نورهمانطوری که می دانید، فیلم های آموزشی پیام نور که در شبکه ی آموزش سیما پخش می شود، بهترین منبع کمک آموزشی پیام نور محسوب می شود. لذا دانشجویان محترم دانشگاه پیام نور از امروز می توانند با قیمتی بسیار مناسب از بهترین منبع کمک آموزشی پیام نور در درس زبان انگلیسی عمومی پیام نور با تدریس استاد دکتر فاطمه همتی و تهیه شده در شبکه آموزش با کیفیت بسیار عالی بهره مند شوند:

عنوان اصلی: مجموعه فیلم های آموزشی زبان انگلیسی عمومی پیام نور

کیفیت: دی وی دی، بسیار عالی

قیمت: 6500 تومان

برای خرید پستی این محصول، کافی است بر روی دکمه ی “خرید پستی” کلیک کنید، سپس فرم مربوطه را پرکنید. بعد از آن مامور پست محصول را برای شما خواهد آورد و هزینه ی مربوطه را از شما دریافت خواهد کرد.

******

توضیحات تکمیلی درباره مجموعه فیلمهای آموزشی درس زبان انگلیسی عمومی پیام نور

مجموعه فیلم های آموزشی درس زبان انگلیسی عمومی General English دانشگاه پیام نور (شامل 13 جلسه) توسط استاد دکتر فاطمه همتی و تهیه شده در شبکه آموزش با کیفیت بسیار عالی.

خرید پستی مجموعه فیلم های آموزشی زبان انگلیسی پیام نور

همانطوری که می دانید، فیلم های آموزشی پیام نور که در شبکه ی آموزش سیما پخش می شود، بهترین منبع کمک آموزشی پیام نور محسوب می شود. لذا دانشجویان محترم دانشگاه پیام نور از امروز می توانند با قیمتی بسیار مناسب از بهترین منبع کمک آموزشی پیام نور در درس زبان انگلیسی عمومی پیام نور با تدریس استاد دکتر فاطمه همتی و تهیه شده در شبکه آموزش با کیفیت بسیار عالی بهره مند شوند:

عنوان اصلی: مجموعه فیلم های آموزشی زبان انگلیسی عمومی پیام نور

کیفیت: دی وی دی، بسیار عالی

قیمت: 6500 تومان

برای خرید پستی این محصول، کافی است بر روی دکمه ی “خرید پستی” کلیک کنید، سپس فرم مربوطه را پرکنید. بعد از آن مامور پست محصول را برای شما خواهد آورد و هزینه ی مربوطه را از شما دریافت خواهد کرد

ادامه مطلب

طبقه بندی: فیلمهای آموزشی زبان انگلیسی عمومی پیام نور، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 24 اسفند 1389 توسط رزگل
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ